הצהרת נגישות

Agency2000 שמה דגש רב למתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות, לשימוש במידע המוצג באתר ומאפשרים חווית גלישה נוחה יותר. לכן השקענו ואנו משקיעים גם אתר מאמצעים ומשאבים רבים להנגשתו של האתר לפי בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. באתר מוצב תפריט נגיש שבאמצעות לחיצה על העכבר תוכלו לפתוח את כפתורי ההנגשה ולבחור בתפריט את ההתאמה האישית שלכם. על מנת לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ עם העכבר על המסך לסגירה. הבהרה - מרבית הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה של AA, למרות המאמץ להנגיש את כל האתר יכול להיות עמודים או חלקים שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, נשמח לקבל הערות והצעות ייעול באמצעות רכיב צור קשר או באמצעות הטלפון. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו, לרבות התוכן המוצג באתר ובכפוף לתנאי השימוש בתוכנה. הנגשת האתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

כיצד לגלוש באתר

מבנה האתר – האתר מושתת על ניווט נוח וברור, עם תפריטים הבנויים באמצעות רשימות ואפשרות התמצאות פשוטה ומהירה באתר. תקינה - האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים- גוגל כרום ואקספלורר. הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה, יוכלו לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl ו-+ (קונטרול ופלוס), מה שיגדיל את התצוגה ב-10%. על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ Ctrl ו- - (קונטרול ומינוס) או בתפריט הנגישות שנמצא למעלה מצד ימין בכל העמודים. גולשים המתקשים להשתמש בעכבר יוכלו לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על מקש ה-TAB, תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן. עבור גולשים עיוורים או כבדי ראייה יש אפשרות להשתמש בקורא מסך, הנמצא בתפריט הנגישות בחלק העליון מצד ימין. עיצוב האתר – האתר עוצב תוך התחשבות ומודעות לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה. כפתור נגישות – באתר Agency2000 הוטמע כפתור נגישות, המאפשר תאימות קלה ומהירה של אתר האינטרנט לתקני הנגישות. הכפתור ממוקם בפינה העליונה הימנית, בכל אחד מהעמודים של אתר Agency2000. לחיצה על הכפתור פותחת תפריט עם אפשרויות ההנגשה באתר. על מנת להפסיק את ההנגשה ניתן ללחוץ על כפתור "מצב רגיל" בתפריט.

התאמות עיקריות

קשיי ראיה – אפשרות הגדלת התמונות והטקסטים על המסך למספר גדלים שונים עיוורון – הגדלת הטקסט המופיע באתר באמצעות לחיצה על קורא מסך ניגודיות מוגברת – שינוי ניגודיות הצבעים באתר, על בסיס רקע כהה ו/או בהיר. התאמת האתר לעיוורי צבעים

משתמשי מקלדת – אפשרות ניווט על ידי המקלדת, מופיע גם הוא בתפריט הנגישות ברצוננו לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שאינם נגישים או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי להנגישם. אנו ממשיכים בכל עת במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו ורצוננו לאפשר בו שימוש עבור כלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

חלופות לשירות הטלפוני ניתן לפנות באמצעות דואר אלקטרוני: info@Agency2000.co.il

עזרי נגישות בחברה

המוקד הטלפוני הונגש כך שההקלטות הינן ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה.

שימוש בתוכנה נגישות אתרים -"נגיש לי" אתר זה מופעל על ידי תוכנת "נגיש לי" – תוכנת הנגשת אתרים. תוכנה הנגישות מאפשרת לאתר לעמוד בתקינה WCAG ברמה AA. התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Explorer 10 +Opera, Safari, Firefox, Chrome. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

איך להשתמש בתוסף?

 • לשנות את גודל הטקסט (ניתן להשתמש גם בקיצורי המקשים SHIFT ו- A, SHIFT ו- S)
 • לשנות את צבעי האתר (ניתן להשתמש גם בקיצורי המקשים SHIFT ו- Q, SHIFT ו- W, SHIFT ו- E)
 • לשנות את תצוגת האתר
 • לסמן קישורים וכותרות באתר (ניתן להשתמש גם בקיצורי המקשים SHIFT ו- D, SHIFT ו- F)
 • לנווט במהירות בין אזורים בכל עמוד (ניתן להשתמש גם בקיצורי המקשים ALT ו- V, ALT ו- B)
 • להגדיל ולהקטין את תצוגת האתר (זום)
 • לשנות את גופן האתר לקריא
 • לעצור הנפשות (אנימציות) באתר
 • להאזין לטקסט חלופי עבור תמונות באמצעות תוכנת הקראה
 • להאזין למספרי טלפון באמצעות הקראה קולית
 • לשנות את סמן העכבר
 • לנווט בין אפשרויות התוסף באמצעות המקש Tab (וגם Shift+Tab) והפעלתן באמצעות המקש Enter

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

יצירת קשר ומשוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו .

עודכן לאחרונה 25/08/2022

מוצרים מובילים מבית D.C.SI אינטרנשיונל מערכות:

Eventim4U - מערכת רישום לכנסים ואירועים

מערכת רישום חכמה ממוחשבת המאפשרת לארגונים ובעלי עסקים לייעל את תהליך הרישום של העובדים ובני משפחותיהם בקלות ובאופן עצמאי לנופשונים מורכבים בארץ או בחול בצורה עצמאית מכל מקום דרך האינטרנט.

קרדיט 2000- סליקה בכרטיסי אשראי לעסקים ובאינטרנט

החברה מפתחת מערכות סליקה מתקדמות ומותאמות לחיוב כרטיסי אשראי באמצעות טלפונים ניידים, מסופי סליקה לעסקים, תוספי סליקה באינטרנט וקבלת אישור אונליין מחברות האשראי. המערכות עומדת בתקני האבטחה העולמים והמחמירים ביותר PCI DSS ומאושרת על ידי כל חברות האשראי ושב"א.

אודות החברה

חברת D.C.S.I אינטרנשיונל בע"מ נוסדה בשנת 1991, הינה החברה המובילה לניהול שירותים אינטרנטים מתקדמים לעסקים.

חברת D.C.S.I אינטרנשיונל בע"מ הינה חברה טכנולוגית מתקדמת. בשל כך מרגישה החברה מחויבות להציג את הטכנולוגיות המתקדמות החדשות ביותר, המאפשרות ללקוחותיה להיות ראשונים בחזית הטכנולוגיה העולמית.

צור קשר

למידע נוסף השאירו פרטים או חייגו 03-5617281 ונשמח להסביר על המערכת ולענות על כל שאלה.